Svatba na zámku

Špičkový catering pro vaši svatbu

Plánujete svatbu? Hledáte romantické místo s odpovídajícím zázemím? Aplaus Catering pro Vás zorganizuje romantickou svatbu na zámku. Zajistíme kompletní cateringové služby dle Vašeho přání a výběru. Svatební hostinu připravíme z námi nabízených menu a pokrmů nebo vytvoříme menu přesně dle Vašeho zadání. Jsme ve svém oboru specialisté a námi zajišťovaný catering patří mezi špičku.

Romantická svatba na zámku

Zámek LitomyšlRomantické prostředí zámku je ideálním místem pro svatbu. V případě zájmu si můžete vybrat z níže uvedených lokalit nebo Vaši svatbu zorganizujeme ve Vámi vybrané lokalitě.

 

Zámky

  • Zámek Litomyšl - Renesanční zámek v Litomyšli zapsaný na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. V těsné blízkosti zámku je další romantické místo ideální pro svatbu - Klášterní zahrady v Litomyšli
  • Zámek v Moravské Třebové - patří k nejvýznamnějším renesančním památkám nejen u nás, ale i v celé střední Evropě a je pozoruhodnou tím, že se v ní spojuje období nejranější i pozdní renesance
  • Zámek Nové Hrady - ve slavnostním rokokovém sále zámku se konají koncerty, přednášky a recepce, zvláště pak romantické svatební obřady. Ty na požádání mohou též probíhat v nově vysvěcené kapli sv. Aloise v budově zámku, ve venkovním barokním divadélku či klasicistním zahradním altánu. V prostorách bývalé kočárovny a konírny zámku, nyní banketním sále, se pořádají svatební hostiny, oslavy a společenské akce.
  • Zámek Rychnov nad Kněžnou - Kolowratský zámek spolu s průčelím kostela Nejsvětější Trojice je jedním z největších a nejkrásnějších barokních celků v Čechách. Rychnovský zámek nabízí stylově zařízené reprezentační sály k pořádání rautů a oslav, dále Červený salon, Lovecký salon a exteriéry prvního a druhého nádvoří.

Zaujaly Vás naše služby nebo máte dotaz? Použijte formulář a pošlete nám nezávaznou poptávku.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět

Logo Aplaus catering

APLAUS Catering

Šantovo náměstí 181
570 01 Litomyšl
Czech republic
tel.: +420 461 614 900
E-mail: info@aplauscatering.cz

GPS: N 49°52'15.213"
E 16°18'47.003"

Aplaus catering také na facebooku!

Logo Aplaus catering

Svatba na zámku

Plánujete svatbu? Vyberte si z naší nabídky zámků.

Logo Aplaus catering

Reference

Zde naleznete
vybrané reference
na Aplaus Catering.

Logo Aplaus catering

Hotel Aplaus

luxusní ubytování
ve 21 dvoulůžkových
pokojích a 2 apartmánech.

Logo Aplaus catering

Smetanova Litomyšl

Mezinárodní operní festival.